Lesaffre ile HRBP İşin Ortağı Çalıştayı…

lesaffre

05-06  Aralık 2017 tarihlerinde  Lesaffre İnsan Kaynakları Ekibi ile İşin Ortağı  İnsan Kaynakları Çalıştayı için  BÜMED ( Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) ’teyiz. Le Saffre insan kaynakları ekibinin kurumsal stratejileri, insan kaynakları taktiklerine dönüştüreceği, işe değer katan iş ortakları yolculuğu başlıyor.

 

Le Saffre Hakkında

160 yılı aşkın bilgi birikimiyle maya endüstrisinde global bir referans olan Lesaffre, uluslararası tecrübesini 1992 yılından bu yana Türk fırıncılık sektörüne aktarıyor.

Türkiye’de 1992 yılından bu yana faaliyette olduğumuz Ceyhan ve Amasya üretim tesislerimizlerimizden sonra, 2015 yılında bünyemize kattığımız Lüleburgaz üretim tesisimizle ve 600’ü aşkın çalışanımızla, Lesaffre tecrübesini geniş yelpazedeki kullanıcı kitlemizle buluşturuyoruz.

Farklı ihtiyaçlara yanıt veren markalarımızla, kullanıcılarımızın en yakın çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz. Fırıncılık sektörüne ve ev kullanıcılarına yönelik farklı formlarda maya çeşitleri üretiyoruz. Bunun yanı sıra fırınlar için ekmek geliştiriciler, ekmek miksleri, mayalı hazır karışımlar gibi çözümler sunuyoruz. Ürettiğimiz ürünler Türkiye ile birlikte 80’den fazla ülkede güvenle kullanılıyor.

Arge faaliyetleriyle birlikte çevreye ve topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek için her yıl endüstriyel yatırımlarımızın yaklaşık %30’unu çevre koruma politikalarına ayırıyoruz.

Dünya ekmekçilik sektörünün referans oyuncusu olarak vizyonumuzu, daha iyi bir gezegen için yenilikçi ekmek yapımı ve beslenme çözümlerimizle insanları memnun etmek oluşturuyor. “Gezegeni daha iyi beslemek ve korumak için birlikte çalışmak” misyonu ise Lesaffre’ı geleceğe taşıyor.

Teknolojisi ile dünyanın en iyi maya fabrikaları arasında yer alan üretim tesislerimizde, hem profesyonel fırıncılara hem de ev kullanıcılarına yönelik kuru-yaş-sıvı mayalar, rendelenmiş maya, ekmek geliştiriciler, blendler ve ekmek miksleri üretiyoruz. Üretim prosesi sonunda ortaya çıkan yan ürünleri tarımda kullanıyor; etkin atık yönetim sistemimizle aktif bir geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Lesaffre fabrikaları Türkiye’de arıtma tesislerini kuran ilk maya fabrikası olarak Çevre Bakanlığı’nca Çevre Beratı’na layık görülen ilk maya üretim tesisidir.

Bu gönderiyi paylaş