Fırsatınızı Yaratın

DUMAN Yönetim Danışmanlığı insanlara ve iş dünyasına birlikte adanmıştır. İyi iş ve iyi insanların başarı için “iyi” bir çözüm olabileceğine inanıyoruz. Ancak “Sıradışı” versiyon “İş İhtiyacı İçin İyi İnsanlar” dır. Biz, bir ekip olarak, bu Sıradışı An’a büyük önem veriyoruz.

İş arama süreciniz için iş ilanlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Tüm iş başvuruları gizli tutulacaktır. Kişisel Bilgileriniz, başvurduğunuz işlere uygun olup olmadığınızı değerlendirmek için kullanılır ve elektronik formatta bir veritabanında saklanır. Ayrıca gerekli ölçüde basılı kopyada da saklanabilir (örneğin, görüşmeler yapmak için).

Duman Danışmanlık ile çok talep edilen ancak zor kapatılan IT pozisyonunun doldurulması için çalıştık. Teknik gereksinimleri, pozisyonun dönüştürücü misyonunu ve şirket kültürümüzü de içeren ihtiyacı çok doğru incelediler. Duman’ın adaylarından birini işe aldık ve mükemmel bir uyum gösterdi. Performansından çok memnunuz ve şirketimizin geleceğini inşa etmede ondan çok daha fazlasını bekliyoruz. Duman Danışmanlık, dış yetenekler aradığımızda her zaman ulaşabileceğimiz doğru ortaktır.

Pınar Ursavaş Kitapçı
Genel Müdür – Koç Finans

İş İlanları

iş ilanları

Pazarlama
İstanbul
MALİ İŞLER
İstanbul
MALİ İŞLER
İstanbul